Wyróżnienia dla najlepszych

      W ostatnim tygodniu roku szkolnego Dyrekcja Szkoły  nagrodziła tych uczniów oraz klasy, które w drugim semestrze osiągnęły najwyższe wyniki w nauce. Oto jak przedstawia się klasyfikacja w poszczególnych kategoriach:  W punkcie filialnym w Rejowcu wyróżnienia dla ?Najlepszych Humanistów? oraz  ?Najlepszych Sportowców?  przypadły w udziale klasie szóstej. Zaś klasa piąta sięgnęła po tytuły i statuetki dla ?Najlepszych Matematyków?, ?Najlepszych Artystów? i ?Najlepszych Przyrodników? i to właśnie ona, uzyskując przewagę nad starszymi kolegami, zdobyła także tytuł ?Superklasy?.  W szkole w Jabłkowie niemal wszystkie  tytuły i statuetki zakasowała klasa szósta, która tym samym sięgnęła po  tytuł ?Superklasy?. Wyjątkiem był tylko tytuł i statuetka dla ?Najlepszych Sportowców?,  którą otrzymali młodsi o rok koledzy. Żadnych wątpliwości co do miana ?Superklasy? nie było w Lechlinie. Tam bowiem prym w każdym z przedmiotów wiedzie klasa piąta (obecnie już szósta), która wyróżnia się nie tylko pod względem nauki, ale również  godnego pochwały zachowania.

Natomiast najlepszych uczniów nagrodzono plakietkami z napisem ?Uczeń na medal?. Z dumą mogą nosić je na piersi następujące osoby: Anita Sydow, Jan Szymański, Filip Graczyk, Natalia Dudek, Wiktoria Klimczak, Krystian Siódmiak, Patryk Piechowiak, Kinga Piechowiak, Paweł Pachowicz, Zuzia Grzechowiak, Julia Saukens, Ilona Nowicka, Weronika Grynia, Magdalena Paczyńska, Weronika Mucha, Weronika Smykowska, Weronika Blados, Mateusz Konieczny, Dawid Lipiński.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym klasom oraz uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy, by podobne sukcesy stały się ich udziałem w  nowym roku szkolnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *