Wycieczka do Parku Dinozaurów w Rogowie…

       NIECIERPLIWOŚĆ – Kiedy dojedziemy? Kiedy będziemy na miejscu? Czy one są duże? – wielkie, ogromne – wcale nie bo są małe… jak kury…
OCZEKIWANIE
Czy już? Kiedy będziemy na miejscu??? Dojeżdżamy?

EKSCYTACJA
Ooooo jakie wielkie! A jakie mają kły!!! Zobacz te pazury! To jego dziecko? Nie, on go atakuje! Proszę pani, mogę mu włożyć głowę do paszczy? A te były miłe! Mogę na niego wejść? A po co ten kamień na ogonie? Nie mógł wstać? Czemu? One też latały! Nie wieszaj się na kłach! Ale ta orka mała! On ma dłuuuuugą szyję! Kto do toalety?

CZYSTA RADOŚĆ
Ale wielki ten plac zabaw! Możemy wchodzić na wszystko? Gdzie położyć plecak? Ej, chodź na zjeżdżalnię! Szybko! Za mną! O huśtawka wielkie jajo!!! Szybciej, zjeżdżaj!

ZMĘCZENIE i ….. i frytki dla każdego.

18 czerwca 2015r. dzieci z Przedszkola Publicznego Tęczowa Łąka – o/Łosiniec, wychowawcy grup, Pani Pedagog Danuta Dobrzycka – Klimczak i Pani Psycholog Ewa Przybylska – Mielcarek wspólnie wybrały się do Parku Dinozaurów w Rogowie. Zaurolandia to jeden z największych w Polsce park dinozaurów, zwierząt morskich. Położony jest w okolicy 113 jezior w krainie zwanej Pałukami na Szlaku Piastowskim. Pomimo deszczowej aury wyjazd był bardzo udany, dzieci z ogromnym zainteresowaniem wysłuchiwały opowiadań pilota o przeróżnych dinozaurach.

Dorota Kozłowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *