Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018…

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęła się mszą św. odprawioną przez ks. proboszcza Sławomira Komorskiego. Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły. Tam nastąpił dalszy ciąg uroczystości, którą poprowadziła uczennica: Martyna Kaczyńska. Pan Piotr Wiśniewski, kierownik filii, oficjalnie rozpoczął spotkanie witając serdecznie przybyłych, chwaląc sukcesy naszych uczniów i dziękując zebranym za cały rok wytężonej pracy. Następnie odbyło się wręczenie przez wychowawców wyróżniającym się w nauce uczniom świadectw z wyróżnieniem, dyplomów i nagród, a ich rodzicom listów gratulacyjnych. Wśród uczniów kończących rok szkolny z wyróżnieniem znaleźli się:

Klasa I:
 Martyna Czarnecka
Klasa II:
 Marcel Biedny
 Wiktoria Włodarczak
Klasa III:
 Jakub Bezulski
 Jakub Dobrochowski
 Julia Owczarzak
Klasa IV:
 Marcel Dziechciar
 Julia Kowalewska
 Weronika Majcherczyk
Klasa VI:
 Martyna Kaczyńska
 Amelia Karczewska
 Wiktoria Kruś
 Gracjan Kurdelski
 Marika Urbańska

              Dodatkowo uczniowie klasy VI, kończący szkołę z wyróżnieniem, wzbogacili naszą galerię najlepszych absolwentów, a uczniów zaangażowanych w życie szkoły nagrodzono dyplomami i książkami. Podziękowano także Rodzicom, którzy aktywnie wspierali nasze działania i niejednokrotnie pomagali wychowawcom w codziennym życiu szkoły.

Następnie p. Piotr Wiśniewski, uczniowie oraz przedstawiciele Rady Rodziców w imieniu społeczności szkolnej pożegnali odchodzącą na emeryturę, p. Grażynę Mazurek, która związana była z lechlińską szkołą przez długie lata. Podziękowaliśmy także za wieloletnią pracę p. Katarzynie Rakowskiej, która zakończyła matematyczną przygodę w naszej placówce, za co jej z całego serca dziękujemy i życzymy sukcesów i samorealizacji na dalszej ścieżce zawodowej.

Wyjątkowym podsumowaniem uroczystości był występ dziewczyn z zespołu wokalnego, które zaśpiewały razem ze swoim opiekunem p. Piotrem Wiśniewskim oraz układ choreograficzny przygotowany przez p. Joannę Tomczak. Był to bardzo wzruszający moment nie tylko dla uczennic, ale także dla prowadzących kółka.

Od poniedziałku wakacje. Wszyscy mamy nadzieję na wspaniałe przygody i udany wypoczynek. Pamiętajmy o zachowaniu bezpieczeństwa podczas wyjazdów, kąpieli czy zabaw we własnym domu. Do zobaczenia we wrześniu!

Joanna Tomczak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *