Podsumowania nadszedł czas…

            Czerwiec to ulubiony przez uczniów miesiąc, gdyż rozpoczynają się wakacje. Tuż przed zakończeniem roku szkolnego rozdaliśmy w Rejowcu dyplomy za osiągnięcia i wszelkie prace na rzecz szkoły oraz statuetki dla najlepszych klas w różnych dziedzinach. Tytuł Ucznia na medal zdobyli w tym roku:

Wiktoria Żak kl. II
Weronika Stasiak kl. II
Natalia Baniecka kl. III
Kinga Dembińska kl. III
Agata Hynder kl. III
Oliwia Koperska kl. III
Klaudia Kędziora kl. III
Nicole Pac kl. III
Marta Szymkowiak kl. III
Julia Wanecka kl. III
Agata Nowicka kl IV średnia 5,55
Michał Gruszka kl. IV średnia 4,82
Oliwia Smykowska kl. VI średnia 5,36
Zuzanna Ossowska kl. VI średnia 4,81
Zuzanna Ratajczak kl. VI średnia 4,81

Tytuł najlepszych przyrodników i sportowców zdobyła klasa czwarta, a najlepszymi artystami została klasa szósta. Serdecznie gratulujemy! Byli wśród nas uczniowie ze stuprocentową frekwencją, dyplom z takim wpisem otrzymała uczennica klasy czwartej Gabriela Andrzejewska. Życzymy wszystkim takiej wytrwałości i zdrowia przede wszystkim!
Wielu uczniów poprawiło też swoje wyniki w nauce i oni również zostali nagrodzeni dyplomami.
Opiekun biblioteki szkolnej p. Anita Czechowska wręczyła dyplomy Przyjaciela Książki oraz nagrody za pracę na rzecz biblioteki szkolnej. Opiekun Szkolnej Kasy Oszczędności p. Ilona Dembińska – Wilk nagrodziła uczniów, którzy systematycznie oszczędzali przez cały rok. Wręczyliśmy także wyróżnienia w konkursie plastycznym Zachowaj Trzeźwy Umysł. Cieszymy się z sukcesów naszych uczniów i życzymy im wspaniałych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *