Mistrzostwa w Drużynowych Biegach Przełajowych.

W piątek 29 marca w Kobylcu w ramach XX Wielkopolskich Igrzysk Dzieci odbyły Mistrzostwa w Drużynowych Biegach Przełajowych. W zawodach startowały reprezentacje szkolne, oddzielnie dziewcząt i chłopców, zespół składał się z 6 uczennic/uczniów z poszczególnych roczników. Biegi odbywały się ze startu wspólnego w poszczególnych kategoriach, z tym, że drużyny ustawiały się w rzędach po 6 zawodników; wyznaczeni przez nauczyciela liderzy na linii startu, pozostali zawodnicy, wg ustaleń drużyn, za nimi. Podczas biegów prowadzona była oddzielna klasyfikacja indywidualna i drużynowa dla poszczególnych biegów i kategorii. Naszą szkołę reprezentowali:

Reprezentacja dziewcząt:
1. Gier Amelia
2. Kubiak Ewelina
3. Nowakowska Klaudia
4. Podraza Marta
5. Przybylska Agata
6. Tronina Natasza

Reprezentacja chłopców:
1. Dobrochowski Jakub
2. Eliński Eryk
3. Janus Bartosz
4. Kowalewski Szymon
5. Szymczak Wojciech
6. Zywert Krystian

Mistrzostwa dla naszej szkoły zakończyły się dużym sukcesem. Chłopcy drużynowo zajęli III miejsce, a dziewczęta V. Ponadto Wojciech Szymczak zajął II miejsce w indywidualnej klasyfikacji generalnej.