Zakończenie roku szkolnego 2019/2020…

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w kraju i na świecie, rozdanie świadectw promocyjnych przez wychowawców odbyło się w ustalonych godzinach, w wyznaczonych miejscach, z zachowaniem środków bezpieczeństwa. Uczniowie odbierający świadectwa musieli mieć założone maseczki ochronne. Nie było wspólnej gali, świętowania, akademii, wspólnego pożegnania i uścisków. Uroczystość była nietypowa i bardzo trudna dla wielu z nas. Nie czuło się w powietrzu tej wakacyjnej aury, radości, nie było słychać radosnych pisków, gwaru i śmiechu… Był to zdecydowanie wyjątkowy i inny niż poprzednie lata rok szkolny. Musieliśmy w bardzo krótkim czasie przestawić się na zdalne nauczanie i sprostaliśmy temu wyzwaniu!

Wśród uczniów kończących rok szkolny z wyróżnieniem znaleźli się:
Klasa II:
 Martin Smak
 Maciej Siódmiak
 Wiktoria Januszewska
 Dawid Grajek
 Jagoda Grygiel
Klasa IV:
 Marcel Biedny
 Ewa Majchrzak
 Amy Malczewska
 Wiktoria Włodarczak
Klasa V:
 Jakub Bezulski
 Ewelina Kubiak
 Julia Owczarzak
 Maria Rakocy
 Jakub Dobrochowski

Dodatkowo uczniowie klasy VI, przygotowali dla grona pedagogicznego piękną fotograficzną pamiątkę, co było bardzo wzruszającym momentem w trakcie tego nietypowego spotkania. Podczas spotkań podziękowano także Rodzicom, którzy aktywnie wspierali nasze działania i niejednokrotnie pomagali wychowawcom w codziennym życiu szkoły.

Następnie uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy podziękowali za pracę p. Annie Szuldzie, która zakończyła swoją polonistyczną przygodę w naszej placówce, za co jej z całego serca dziękujemy i życzymy sukcesów i samorealizacji na dalszej ścieżce zawodowej.

Od poniedziałku wakacje. Wszyscy mamy nadzieję nie tyle na wspaniałe przygody i udany wypoczynek ile na powrót do szkoły we wrześniu, w typowym, stacjonarnym trybie. Zatem – do zobaczenia, wróćcie zdrowi i pełni zapału do pracy!

Joanna Tomczak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *