XIII Gala Rzeczy Ciekawych w Skokach…

             24 listopada nasz Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji po raz drugi zaprezentował się podczas XIII Gali Rzeczy Ciekawych w Skokach. Nasze stoisko serwowało gościom przepyszne słodkie i słone przekąski oraz sprzedawało własnoręcznie wykonane świąteczne pierniki według różnych przepisów. Na scenie zaprezentowały się natomiast panie z edukacji wizerunkowej, umilając przybyłym czas choreografiami tanecznymi. W sumie na gali 52 wystawców prezentowało swoje wyroby artystyczne i kulinarne, drugi raz odbył się konkurs kulinarny na Produkt Lokalny 7 Ryb zorganizowany przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka 7 Ryb z Wągrowca. Gwiazdą imprezy był zespół SUPERMENKI z Czerwonaka, czyli cover band z repertuarem niezapomnianego zespołu Abba i innymi znanymi utworami ze sceny muzyki rozrywkowej. Odwiedzający wybierali ponownie swoich 6 najlepszych stoisk w konkursie na najlepszego Wystawcę. Najlepszymi okazali się:
I miejsce – Świetlica Terapeutyczna przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Skokach
II miejsce – Wągrowiecki Uniwersytetu Trzeciego Wieku
III miejsce – LOWE Jabłkowo
IV miejsce – Koło Hafciarskie przy Muzeum Regionalnym w Wągrowcu
V miejsce – Sekcja Szydełkowa przy Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu
VI miejsce – Magdalena Borsuk (pierniki) z Krosna koło Wągrowca
Nagrody i podziękowania wręczyli wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Gminy Skoki Wiesława Surdyk – Fertsch i radny Rady Miejskiej Gminy Skoki Piotr Wiśniewski.
Jesteśmy niezmiernie dumni z naszego kolejnego sukcesu, po raz kolejny przekonaliśmy się, że nasze działania są potrzebne i spełniają oczekiwania społeczności lokalnej.

Joanna Tomczak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *