Przyjechali prawdziwym wozem strażacy…

16 września 2013 r. do przedszkola w Rejowcu przyjechali prawdziwym wozem strażacy. Panowie pokazali dzieciom sprzęt z którego korzystają podczas akcji, w jaki sposób zabezpieczają osoby które uległy wypadkowi, niektóre przedszkolaki nawet umieścili na specjalnych noszach aby zaprezentować dokładne procedury postępowania. Każde z dzieci mogło wypróbować swoich sił przy polewaniu wodą. Obejrzeliśmy również dokładnie kabinę wozu. Strażacy pouczyli  podopiecznych w jaki sposób unikać zagrożeń i postępowania w razie wypadku. Przedszkolaki wiedzą w jaki sposób się zachować i pod jaki numer dzwonić po pomoc. Panom strażakom serdecznie dziękujemy i liczymy na następne odwiedziny w naszym przedszkolu.