Dla Ciebie Polsko śpiewamy…

13 maja 2022 r. w Lechlinie odbył się finał konkursu piosenki patriotycznej „Dla Ciebie Polsko śpiewamy”. Wśród 14 finalistów z jednostek prowadzonych przez Stowarzyszenie Edukacyjne Tęcza, jury wyłoniło najlepszych. W kategorii uczniów młodszych zwyciężyła Nicole Bezulska kl. I z Lechlina. Drugie miejsce zajęła Oliwia Muszyńska z kl. III również z Lechlina oraz Jagoda Bąkowska z kl III ze szkoły w Jabłkowie. W kategorii uczniów IV ‐ VIII, zwycięstwo przypadło Natalii Grunwald kl. IV z Lechlina. Drugie miejsce zajęła Julianna Witt kl. IV z Rejowca, a trzecie miejsce Marcelina Rakocy kl. IV z Lechlina. Wszystkim uczestnikom konkursu, ich opiekunom oraz członkom jury bardzo dziękuję za udział i zaangażowanie.

Piotr Wiśniewski