Tęczowy festyn rodzinny…

czerwiec 17, 2019   //   Autor: Maciej   //   Aktualności, Aktualności LOWE  //  Brak komentarzy

Po raz kolejny uczestnicy projektu LOWE aktywnie włączyli się w organizację festynu rodzinnego, na który tym razem Stowarzyszenie Edukacyjne TĘCZA zaprosiło mieszkańców do Lechlina. Panie z edukacji kulinarnej zadbały o przepyszne wypieki i przekąski, panie z zespołu wokalnego zaprezentowały repertuar muzyczny, natomiast uczestniczki zajęć ruchowych podsumowały prezentacje na scenie swoimi tanecznymi choreografiami oraz poprowadziły szereg zabaw tanecznych. Festyn zapewnił uczestnikom niezapomniane przeżycia, było mnóstwo atrakcji i powodów do radości. Niezapomniany dzień, pełen świetnej zabawy, integracji pokoleń, współpracy i zaangażowania.