Poznajemy zawody – fotograf…

Mar 22, 2017   //   Autor: Maciej   //   Aktualności, Jabłkowo, Przedszkole  //  Brak komentarzy

            W poniedziałek, dnia 13 marca w naszym przedszkolu gościliśmy Panią Agnieszkę Hinc, która z zawodu jest fotografem. Pani Agnieszka przybliżyła nam zawód fotografa i przeprowadziła dla przedszkolaków zajęcia z serii W świecie fotografii. Każdy przedszkolak mógł obejrzeć z bliska i dotknąć narzędzi, których na co dzień w swojej pracy używa fotograf. Następnie bawiliśmy się w fotografa i robiliśmy zdjęcia koleżankom i kolegom. Na zakończenie wspólnie obejrzeliśmy nasze zdjęcia. Śmiechu było co nie miara. Miłą niespodzianką dla nas od Pani fotograf było także pokazanie kilku sztuczek fotograficznych, np. dzięki specjalnemu programowi komputerowemu Pani Agnieszka pokazała nam jak będziemy wyglądać za kilkadziesiąt lat, nasze śmieszne miny i inny wygląd – np. bajkowy. Zajęcia z fotografii bardzo nam się podobały i na długo pozostaną w naszej pamięci.

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce za odwiedzenie naszego przedszkola i przybliżenie zawodu fotografa…

A. Kokowska

Komentarze